Hakkımızda

Doğal ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra ender ekosistemiyle Dünya Doğayı Koruma Vakfınca (WWF) "dünyanın korunması öncelikli 100 bölgesinden biri" gösterilen Kaçkar Dağları Milli Parkı sınırlarındaki Marsis Dağı, bölgede kullanılan yöresel adı ile (MASİS) firmamıza ismini verirken, misyonumuzda en önemli noktalardan biri olan güvenilirliği ifade etmek amacıyla; gerek büyüklüğü gerekse değişmez ve güçlü yapısı ile logomuza ilham kaynağı olmuştur.

Misyonumuz, sigortalılarımız ile sigorta şirketleri arasında bir “köprü” kurmaktır. Verdiğimiz bu hizmet , karşılıklı güvene dayanan, uzun soluklu, iyi ilişkiler kurma üzerine inşa edilmiştir. Kalıcı başarımızın sırrı sürdürülebilir hizmet kalitemizdedir.

Standart risklerden, uzmanlık gerektiren karmaşık risklere kadar geniş kapsamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip risklere uygun sigorta programları hazırlıyoruz. Çalışma anlayışımızın temel prensibi, hizmetimizin her aşamasında sigortalımızın her türlü sorununu çözmek ve danışmanlığını yapmaktır.

Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuz ile, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunuyor ve hukuki konularda işin uzmanlarından yardım alıyoruz.

Masis Sigorta olarak, sektörün öncü kuruluşlarından aldığımız güçle sizlerin her zaman yanındayız.

Geçen zaman boyunca sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti en hızlı şekilde almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ